Szambo ekologiczne józefów

Szambo ekologiczne

Szambo biologiczne można instalować nawet w skomplikowanych warunkach wodno-gruntowych (grunt nieprzepuszczalny, wysoki poziom wód gruntowych). Istotnym czynnikiem wtenczas jest odpowiednie dostosowanie wariantu odbiornika oczyszczonych ścieków.
Szambo biologiczne można wznosić w paru rodzajach: do cieku wodnego, do studni chłonnej, do studni chłonnej w nasypie, do drenażu rozsączającego, do drenażu rozsączającego w nasypie,do zbiornika magazynującego.
W wypadku biologicznego szamba typu EKO-BIO żądane jest doprowadzenie armatury elektrycznej (230V).
Szambo ekologiczne właściwie bezobsługowe, trzeba tylko i wyłącznie raz na 9 miesięcy opróżnić komorę osadu oraz regularnie dawkować preparat bakteryjny poświęcony to tego modelu szamba.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Firma budowlana Gdy otrzymujesz stary dom w spadku po babci, musisz go najpierw doprowadzić do stanu używalności. Zazwyczaj taki dom wymaga gruntownego remontu. Kilkudziesięcioletnia budowla rzadko jest w idealnym stanie. Taki remont trudno wykonać samemu, potrzebna więc będzie solidna firma budowlana Poznań. Fachowcy z takiej firmy najlepiej będą wiedzieć, które elementy należy wymienić a co da się naprawić. Mają oni zazwyczaj dużą wiedzę budowlaną i doświadczenie. Zazwyczaj w ofercie takiej firmy jest też osuszanie budynków Poznań. Od wykonania tej usługi zazwyczaj zaczynają się wszelkie prace przy starym budynku. Kiedyś były bowiem inne sposoby wznoszenia budowli, nie stosowano takich izolacji przeciwwilgociowych, bo po prostu ich nie było. Mury domu wymagają więc osuszenia. Firma budowlana wykonuje też ocieplanie poddaszy. Dzięki temu dom będzie miał mniejsze straty ciepła, a na poddaszu będzie można zrobić dodatkowe pokoje. To wszystko będzie można osiągnąć wybierając kompetentną, sprawdzoną firmę budowlaną. sitemap